Yükleniyor
 

Hakkımızda

Şikayet Dünyası

Şikayet Dünyası, müşterilerin gerçek bilgiye, şeffaf bir şekilde ulaşabildiği, müşteriler ile yan yana çalışan güvenilir, bağımsız ve referans niteliğinde bir platformdur.

Müşterilerin adil ve doğru bilgiye 1. elden ulaşmasını amaçlayan Şikayet Dünyası, tüketici raporlarını ve engin tüketici tecrübelerini tüm kullanıcılar ile doğrudan buluşturan, kar amacı gütmeyen bir üye kuruluşudur. Tüketicilerin satın alma kararlarını objektif tecrübeler üzerine kurmasına imkan vermek; işletmelerin, sunduğu hizmet ve ürünleri aldıkları geri beslemeler ile iyileştirmesinin önünü açmak; adil ve düzenleyici rekabet uygulamalarının yaygınlaşmasını sağlamak amacında olan Şikayet Dünyası, uzman yönetici ve teknik kadrosu ile müşteri odaklı ve titiz çalışma anlayışını kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

Günümüz dünyasında, artan teknoloji kullanımı ve online işlem adedi müşterilerin güvenilirlik ve doğru bilgiye ulaşma ihtiyaçlarını daha öncelikli hale getiriyor. Tarafsız ve güvenilir bir platform olarak Şikayet Dünyası, işi konusunda tutkulu yaklaşımıyla siz müşterilerin satın alma öncesi ve sonrası en iyi hizmeti alabilmenizi sağlayacak gerçek müşteri tecrübelerini sizinle buluşturmaktadır. Şikayet Dünyası'nın amacı, bu gerçek tecrübelerden yola çıkarak yaptığınız tüm işlemleri, maddi ve manevi sorunlar yaşamanızı engel olacak şekilde, iç huzuruyla yapabilmenizdir. Şikayet Dünyası olarak, sizin için ve sizinle birlikte daha adil, güvenilir, sağlıklı bir dünya yaratmak ve bunun faydasını beraber görmek amacıyla hizmetinizdeyiz..

 

Anatolia Limited (Şirket Numarası: 162312)

Vargona Towers, 97 Tadcaster Rd, Pilsbury / United Kingdom